HLN-80H-24A, LED Power Supply CV+CC, 24V 3.4A 81.6W IP67, Io and Vo adj by potmeter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
HLN-80H-24A LED Power Supply CV+CC, 24V 3.4A 81.6W IP67, Io and Vo adj by potmeter, Enclosed, Input: 90 ~ 305VAC 127 ~ 431VDC